На що звернути увагу, коли купуєш квартиру?

Покупка квартири  - це рішення, що потребує аналізу ринку нерухомості та багатьох інших вагомихфакторів. На що варно звернути увагу, коли купуєш квартиру? Як знайти серед великої кількості пропозицій саме ту, що Вас цікавить: комфортну, якісну й за розумною ціною? Як обрати ідеальну квартиру? Відповідь проста: обирайте квартиру в новобудові!

Сучасні планування квартир, просторі світлі кімнати, передові технології та новітні архітектурні й інженерні рішення, якісні сертифіковані екоматеріали - це переваги монолітно-каркасного будівництва. Будівельна компанія IDM Group обрала вдалу локалізацію для ЖК Modern  - у екологічно чистому мікрорайоні Боздошу, на відстані 15 хвилин від центру міста. Це тихий затишний р-н близ Боздоського парку та найдовшої липової аллеї у Європі. 
Розвинена інфраструктура, паркові насадження. Близькість необхідної соціально-рутинної
інфраструктури й наявність мість для здорового відпочинку чи розваг - теж одна із основних
переваг житлового комплексу Modern.

В сучасному шаленому темпі життя потрібно вдало керувати часом, і саме від правильного вибору квартири залежить комфорт життя.
Перед тим, як купити квартиру в новобудові, необхідно знайти порядного забудовника, котрому Ви зможете довіряти. Багато з них пропонують сучасні фешенебельні квартири з продуманим плануванням для забезпечення максимального комфорту.

ЯКІСТЬ, НАДІЙНІСТЬ, КОМФОРТ ДЛЯ РІДНОГО МІСТА

 

© 2019 IDM GROUP
Всі права захищені.

 

ОФІС

ВУЛ

НАБЕРЕЖНА

НЕЗАЛЕЖНОСТІ, 9

 

ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА

idmuzh@gmail.com