Чому монолітно-каркасне  будівництво – майбутнє
нашої країни

Значна частина сучасних висотних будівель запроектована і будується за каркасно-монолітною схемою. Технологія каркасно-монолітного будівництва дозволяє будувати швидше, надійніше, дешевше. Основною умовою для вибору такої технології зведення будівель є їх стійкість, надійність, довговічність за рахунок міцності фундаменту та використання якісних матеріалів. Проектний термін їх експлуатації – не менше 200 років.

Монолітно-каркасне будівництво — це можливість втілювати найрізноманітніші архітектурно-планувальні рішення. У таких будинках взимку тепліше, а влітку прохолодніше, ніж в панельних. Більше того, на опалення монолітно-каркасного будинку витрачається у 30% менше коштів.

Монолітне-каркасне будівництво сьогодні одне з найбільш перспективних в нашій країні, а кількість будівель, створених за цією технологією, збільшується з кожним роком.

Переваги монолітно-каркасних будинків:

• Тривалий термін служби. Дана технологія дозволяє уникнути виникнення тріщин і руйнувань фундаменту навіть при осіданні будівлі.
• Можливість якісної та сучасної обробки. Будьте разом з IDM Group - обирайте високу якість життя!

Більше інформації отримуйте на сайті або записуйтесь на огляд будівництва.
Менеджери розкажуть Вам про особливості й унікальність комплексу, допоможуть з вибором і нададуть всі необхідні документи.

ЯКІСТЬ, НАДІЙНІСТЬ, КОМФОРТ ДЛЯ РІДНОГО МІСТА

 

© 2019 IDM GROUP
Всі права захищені.

 

ОФІС

ВУЛ

НАБЕРЕЖНА

НЕЗАЛЕЖНОСТІ, 9

 

ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА

idmuzh@gmail.com